Wie is Petra de Boevere?
Toegevoegde waarde: Gedreven, enthousiast, ondernemend Stijl: Fel, impulsief, recht door zee, duidelijk aanwezig.
Missie: Nieuwe dingen ontdekken en ervaren en inspirerende mensen ontmoeten.
Over 10 jaar: Ben ik nog steeds een Meisje, heb ik ook eindelijk eens een boek afgemaakt en geniet ik nog meer van het leven.
Lijfregel: No Guts, No Glory!
Petra de Boevere (1967) startte in 1993 na tien jaar in de Horeca werkzaam te zijn geweest een slijterij-wijnhandel in het Zeeuwse Breskens.
in haar ogen moet je namelijk iets doen waar je verstand van hebt en in haar geval was dat drank.
In 1999 was ze één van de eerste slijters met een eigen website en een emailbestand van klanten.
In 2003 begon ze met bloggen als Meisje van de Slijterij, eerst anoniem zoals iedereen in die tijd, want je naam achterlaten op internet dat dééd je simpelweg niet.
Maar al vrij snel zag ze de kracht die een weblog ook zakelijk kon hebben als communicatie en PR-middel. Langzaam verschenen er linkjes naar haar bedrijf en foto's en filmpjes op haar blogs.
Het waren allemaal drempels waar ze overheen moest. Maar ze heeft van geen enkele drempel spijt.
Ze verdiepte en interesseerde zich steeds meer in Web 2.0, nieuwe media, de mogelijkheden en beperkingen ervan en werd zo één van de eerste "kleine ondernemers" uit de regio die landelijke bekendheid via haar weblogs kreeg.
Ze schrijft ook voor Marketingfacts en verschijnt regelmatig in de media over wijnen, andere dranken of bloggen en ondernemen.
Verder is Petra politiek actief voor de VVD in de gemeente Sluis en is bestuurslid van de Slijtersorganisatie EuroSlijter
"Internet heeft de wereld kleiner en mijn kennissenkring groter gemaakt."
www.meisjevandeslijterij.nl
terug